Fire Spirit ir projekts, kas apvieno savas nozares entuziastus.

Mūsu nosaukums “Fire Spirit” vēsta ne tikai par mūsu aizraušanos ar uguni. Tas ir arī stāsts par to uguntiņu mūsos, kas neļauj mums apstāties pie jau sasniegtā, liek turpināt pilnveidoties pašiem un pilnveidot mūsu piedāvājumu.

Projekts “Fire Spirit” aizsāka savu darbību 2005. gadā. Kopš projekta aizsākumiem ir vairākkārt mainījies projekta dalībnieku sastāvs, savas izmaiņas laiks ieviesis arī mūsu interesēs un piedāvājumā. Sākotnēji “Fire Spirit” darbība bija vairāk saistīta ar austrumu cīņām, profesionālu cīņu paraugdemonstrējumu veidošanu un demonstrēšanu. Lai arī “Fire Spirit” joprojām turpina attīstīt arī šo virzienu, par mūsu galveno nodarbošanos jau labu laiku ir kļuvusi uguns šovu veidošana. Esam ieinteresējušies arī par jaunu un pasaulē šobrīd modernu žonglēšanas virzienu – vizuālo žonglēšanu. Tieši priekšnesumi ar dzīvu uguni, vizuālā žonglēšana un LED šovs šobrīd ir vispieprasītākie no mūsu piedāvājuma.

Katrs jauns projekta dalībnieks ienes ko jaunu mūsu piedāvājumu klāstā, kaut ko tikai savu. Tieši tādēļ mēs spējam piedāvāt tik daudzpusīgas šovprogrammas – gan gaismas un uguns priekšnesumus, vizuālo žonglēšanu, “garos cilvēkus” un profesionālus austrumu cīņu demonstrējumus. Un mēs netaisamies apstāties pie sasniegtā! Mēs pastāvīgi uzlabojam un pilnveidojam mūsu piedāvātās šovprogrammas, veidojam jaunas un apgūstam arvien jaunas iemaņas

Fire Spirit komanda

Dmitrijs Pudovs
Dmitrijs PudovsFire Spirit aizsācējs un vadītājs
Kristīne Beķere
Kristīne Beķere
Mārtiņš Kreicbergs
Mārtiņš Kreicbergs